سفارش تبلیغ
صبا
به [دوستی] آن که به تو رغبتی ندارد، رغبت مکن . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 96 آبان 18 , ساعت 10:51 صبح

خصوصیات سوله  وسوله سازی

سوله را با آن آشنا هستید که یک سازه ایی فلزی با سقف شیب دار است وسوله ها کاربردشون در صنعت است . اما به دلیل تفاوت طراحی ساخت آنها با سایر سازه های صنعتی متفاوت است .چهارچوب این سازه ها حالت شیب داره و دهانه ی آن نیز نسبت به سایر سازه های صنعت متفاوت است . در اینجا باید توجه داشت که در ساخت این سوله نمیتوان  از پروفیلهایی که در بازار برای ساخت استفاده میشود برای سوله کار کرد .باید برای سوله  اقدام به ساخت آن کرد که یه آن تیر ورق میگویند.پس در ساخت سوله باید این موارد را رعایت کرد که جزء خصوصیات سوله است.

طراحی سوله چگونه است ؟

نکته ایی که در این  متن مهم است توجه به سوله و طراحی آن ونیاز به امکانات مخصوص آن است . شما باید در ساخت و طراحی سوله از متخصصین و کسانی که وارد به این کار هستند استفاده کنید. در طراحی این سوله ها باید فاکتورهای دقیقی را اعمال کرد که بی توجهی به آن باعث پرداخت هزینه های بالایی میشود.و این باعث میشود کیفیت و استحکام کار را به شدت پایین بیاورد. مثلا شما باید به این گزینه ها در طراحی توجه کنید .ارتفاع جانبی سوله وارتفاع دیوار،تعداد قابهای طولی  سوله،درصد شیب سقف سوله ، طراحی میل مهار،ضریب منطقه ایی ، پوشش مورد نظر در سقف سوله و فاکتورهای مهم دیگر که در طراحی سوله حتما باید به آن توجه کرد.بنابر این استفاده از سوله دست دوم گامی آسان تر در پیشبرد صنعت شماست.

ساخت اسکلت فلزی

هزینه ساخت سوله

هر صنعتی برای خود معیار هایی برای پیشرفت دارد اما یک معیار در میان همه صنعت گران ملاک و اساس است و آن اینکه کمترین هزینه ها را در بر داشته باشند.اما برای ساخت سوله و یا برای خرید سوله چگونه میتوان کمترین هزینه ها را در بر گرفت؟برای ساخت سوله باید این نکته را در نظر گرفت که ساخت از خرید سوله دست دوم گرانتر خواهد بود.پس ابتدا باید به سراغ فروش سوله دست دوم رفت.

در ادامه میتوانید با سایت ما همراه باشید:

خرید سوله دسته دوم 

ساخت سوله

خرید سوله

سوله دست دوم لیست کل یادداشت های این وبلاگ